ورود کاربران
پست الکترونیکی :
کلمه عبور :
اولین نمایشگاه بین المللی صنایع نوین و معدن

1st International High Tech Industry and Mine Expo

27 و 28 بهمن ماه 1392- سالن شهید احمدی روشن، دانشگاه یزد

مدیران محترم مجموعه‌های فعال در حوزه صنایع، معادن و فناوری

     احتراماً، به اطلاع می‌رساند سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی کشور "سی و دومین گردهمایی علوم زمین و اولین کنگره بین‌المللی عناصر نادر خاکی و تکنولوژی" را با هدف شناخت ظرفیت‌های علمی، اقتصادی و سرمایه‌گزاری و تهیه نقشه‌ی راه ملی صنایع و فلزات استراتژیک، در محل دانشگاه یزد در تاریخ 27 و 28 بهمن ماه سال جاری برگزار خواهد نمود. در همین راستا "اولین نمایشگاه بین‌المللی صنایع نوین و معدن" نیز به مدت دو روز در تاریخ فوق برگزار خواهد شد. لذا از کلیه‌ی مجموعه‌های موفق و حوزه‌های فعال در زمینه‌ی صنعت بویژه صنایع با تکنولوژی بالا، معدن در تمام زیر شاخه‌ها، ماشین آلات و ابزار آلات معدنی و صنعتی، نیرو بویژه انرژی‌های نو و نفت و گاز، صنایع دفاعی و نظامی، شرکت‌های خودروسازی، سازمان‌ها و ارگان‌های سرمایه‌گزاری و بیمه در حوزه‌های مرتبط، پتروشیمی، مخابرات و الکترونیک، مجموعه‌های آزمایشگاهی و آنالیزگر و دیگر مجموعه‌های دولتی و خصوصی که به نوعی زمینه‌های همکاری مشترک را دارا می باشند، دعوت می‌گردد تا در این نمایشگاه شرکت نمایند.

    ضمناً ستاد برگزاری کنگره زمینه را برای دستیابی شرکت‌کنندگان به فرصت‌های سرمایه‌گزاری و عقد قراردادهای داخلی و خارجی در محل نمایشگاه برقرار خواهد نمود و نیز فرصت‌های سرمایه‌گذاری و پروژه‌های نیازمند سرمایه‌گذار را نیز معرفی خواهد کرد. به همین منظور پس از پیوست مدارک مربوط به جهت حضور در این رویداد بین‌المللی مراتب را به کمیته اجرایی کنگره اطلاع دهید.

     در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می‌توان با تلفن 64592235-021  و یا شماره همراه 5505595-0912 و یا سایت اینترنتی http://ree.conference.gsi.ir تماس حاصل نمود.
 

 جهت دریافت فایل فرم و قیمت غرفه ها بر روی لینک زیر کلیک نمائید.

تاریخ درج : سه شنبه 17 دى 1392
تعداد بازديد از اين صفحه : 1483
آخرين تاريخ بازديد :29 مرداد 1397  2:12
Copyright 2010 GSI Congress
انتخاب وب سایت مورد نظر :